El och energiprogrammet:

Cederbäck Tim

Fast Mårten

Klang Eric

Larsson Arvid

..

El och energiprogrammet:

Cederbäck Tim

Fast Mårten

Klang Eric

Larsson Arvid

Larsson Simon

Svorstöl Johannes

Vestberg William

Wüst Isak

Östlund Noa

Ekonomiprogrammet:

Ahrenbeck Ellen

Axelsson Erik

Blomqvist Oliver

Bohman Jacob

Dittmer Anton

Eriksson Amanda

Fredriksson Emma

Klar Felix

Lidén Theodor

Lind Jonna

Lundberg Max

Lundell Hugo

Svensson Karolina

Estetiska programmet:

Fjeldbo Pontus

McVicker Nicole

Singleton Gabriella

Stenman Noa

Wadenbäck Livis

Fordon- och transportprogrammet:

Bromander Martin

Hamberg Oskar

Henrysson Oskar

Johansson Emil

Johnsson Thilda

Lange Joakim

Larsson Jimmy

Lindgren Anton

Thunander Jacob

Åslund Sigrid

Indstritekniska programmet:

Adollarsson Linus

Andersson Benjamin

Hamberg Hampus

Jansson Victor

Johansson Jakob

Lidholm Hugo

Persson Cristopher

Strålman Michaela

Thelander Oskar

Naturvetenskapsprogrammet:

Börjesson Johanna

Hassan Farhija

Hassani Zahra

Jakobsson Clara

Johansson Elias

Jönsson Tova

Sanfridsson Dennis

Söderberg Agnar

Restaurang- och livsmedelsprogrammet:

Aellig Jonathan

Andersson Anton

Rönnefeldt Ida

Siljehult Madelene

Sjörén Mikael

Samhällsvetenskapsprogrammet:

Blomberg Moa Louise

Bovenius Hugo

Eng Jacob

Fagerberg Isabelle

Hessel Emma

Karlsson Emma

Karlsson Samuel

Lennéer Emil

Lundgren Lukas

Lyman Cornelia

Pettersson Petter

Romlén Caroline

Somsri Wawipha

Åkesson Clara

SN-programmet:

Arvidsson Andreas

Kaulich Emil

Liljeröd Max

Strid Daniel

Svantesson Elin

Torén Alice

Wigertz Caj

Teknikprogrammet:

Forsgren Wilmer

Jansson Filip

Jensen Simon

Jonsson Elias

Karimi Faraein

Karlsson Johan

Larsson Julius

Martinsson Ludvig

Rydberg Albin

Vård- och omsorgsprogrammet:

Adolfsson Julia

Almgren Elin

Andersson Holm Stina

Andersson Josefin

Davidsson Patricia

Shahid Karimian Nafise

Sheno Sandi

Talia Kenda

Thorsén Paulina

Tähtisaari Bengtsson Niklas

Wärnklint Nicolina

Yrkesintroduktion:

Fihn Viktor

Svensson Anton

Asgari Habib

Språkintroduktion:

Azimi Zahra

Ashuri Hamid

Ashuri Navid

Safari Mojtaba

Zien Ahmad

Amiri Nazer

Mohammed Ikran

Rezayee Mohammad Mahdi

Zia Mohammad Mahdi

Altahan Mahmoud

Fsheayen Filmon

Mosavi Hamid

Safari Naqib

Akbari Tawab

Hassan Mohamed

Khamsamoe Teerasak

Najibi Feysal

Ameneh Rezaiy

Rahimi Reza

Qasem Mohamad

Abdi Zakaria Mohammad

Zay Nimatullah Josof

Introduktionsprogrammet:

Henriksson Staffan

Naevdal Larsson Anton

Swärd Hugo

Nilsson Fredrik

Nilsson Isabelle

Nilsson Nathalie

Rosengren Ramén Vilma

Annons