Richard Aldén Roslund, Falköping, BA

Pontus Andersson Rundin, Tidaholm, BA

Matti Bolin, Falköping, BA

Karl Borgenhard, Falköping, BA

Lucas Gunnarsson, Falköping, BA

Linus Gustavsson, Falköping, BA

Edvard Holst Wilsson, Falköping, BA

Rickard Holst Wilsson, Falköping, BA

Jan-Erik Johansson, Falköping, BA

Linus Johansson, Falköping, BA

Simon Lejon, Falköping, BA

Jesper Mårtensson, Falköping, BA

Jonathan Persson, Falköping, BA

Kim Svensson, Falköping, BA

Emil Wallin, Tidaholm, BA

Emil Värn, Falköping, BA

Samuel Adolfsson, Tidaholm, BF

Gabriel Berger, Falköping, BF

Jonathan Ekberg, Falköping, BF

Philip Elander, Falköping, BF

Malin Emanuelsson, Tranemo, BF

Vilma Eriksson Englund, Falköping, BF

Sofie Fallander, Falköping, BF

Rebecka Folkesson, Falköping, BF

Linn Fransson, Falköping, BF

Ellen Friman, Falköping, BF

Thilde Fåglum Karlsson, Falköping, BF

Joel Härmark, Falköping, BF

Lovisa Johansson, Falköping, BF

Alexandra Kurikka, Falköping, BF

Linus Land, Falköping, BF

Isabella Magnusson, Falköping, BF

Linus Odén, Falköping, BF

Alexandra Selander, Falköping, BF

Akam Sharif, Falköping, BF

Johnphilip Skogh, Falköping, BF

Nima Soltani, Falköping, BF

My Strömberg, Falköping, BF

Emma Svensson, Falköping, BF

Sofia Söderström, Falköping, BF

Victor Taveras Leyba, Falköping, BF

Lukas Thor, Falköping, BF

Evelina Wahlander, Falköping, BF

Alfred Valtersson, Falköping, BF

Emma Welander, Falköping, BF

Zacharias Widing, Falköping, BF

Kim Bergqvist, Falköping, EE

Kalle Bergström, Vingåker, EE

Nils Bergström, Falköping, EE

Anders backserius, Falköping, EE

Johan Eriksson, Falköping, EE

Albin Gustavsson, Falköping, EE

David Jannesson, Falköping, EE

David Johansson, Falköping, EE

Gustav Nilsson, Falköping, EE

Filip Rehn, Falköping, EE

Pontus Rogerstam, Tidaholm, EE

Isak Ström, Falköping, EE

Marwa Ali, Falköping, EK

Samuel Alvinge, Gotland, EK

Jennifer Andersson, Falköping, EK

Felicia Arvidsson, Falköping, EK

Sebastian Assio, Falköping, EK

Evelina Berglund, Falköping, EK

Hugo Berglund, Vingåker, EK

Martin Blennow, Falköping, EK

Simon Carlgren, Falköping, EK

Ismet Catovic, Tidaholm, EK

Rezan Doski, Falköping, EK

Patricia Flyborg, Falköping, EK

Alice Frölin, Falköping, EK

Amanda Gunnarsson, Falköping, EK

Jakob Gustafsson, Falköping, EK

Sanna Gustavsson, Falköping, EK

Maja Hagneryd, Falköping, EK

Mikael Hellkvist, Umeå, EK

Bianca Hjerp Holmén, Tidaholm, EK

Naima Idrizovic, Falköping, EK

Lolav Ismail, Falköping, EK

Ida Ivar, Falköping, EK

Stefan Kazic, Falköping, EK

Jesper Lindberg, Falköping, EK

Margret Manok, Mullsjö, EK

Vedad Nikontovic, Falköping, EK

Lina Nilsson, Lund, EK

Teodor Nilsson, Falkenberg, EK

Emma Nyström, Falköping, EK

Hannes Olofsson, Finspång, EK

Elin Palm, Mullsjö, EK

Jay Patel, Falköping, EK

Christina Pool Wiklund, Falköping, EK

Pontus Sahlgren, Falköping, EK

Alina Sjöberg, Falköping, EK

Joakim Svantesson, Falköping, EK

Moa Ung, Falköping, EK

Jacob Winberg, Falköping, EK

Gustaf Wäpling, Falköping, EK

Johanna Ärlig, Falköping, EK

Alvin Allgulin, Falköping, ES

Alice Eskilsson, Falköping, ES

Jasmine Fremlén, Falköping, ES

Gustav Heggenes, Falköping, ES

Amelie Knutsson, Mullsjö, ES

Henrik Westergren, Falköping, ES

Kristoffer Fröberg, Mullsjö, FTKAR

Markus Gustafsson, Falköping, FTKAR

Mattias Jonsson, Falköping, FTKAR

Gustav Lundqvist, Mullsjö, FTKAR

Jack Nicklasson, Mullsjö, FTKAR

Emil Olsson, Falköping, FTKAR

Sebastian Olsson, Falköping, FTKAR

Carl Palmenäs, Falköping, FTKAR

Fredrik Berntsson, Falköping, FTPER

Cain Elwing Erlandsson, Falköping, FTPER

Clara Gottberg, Falköping, FTPER

Mohammed Hassan Zein, Falköping, FTPER

Oscar Nilsson, Vara, FTPER

William Ahlqvist, Falköping, HAHAN

Abdulhadi Akhlaqi, Falköping, HAHAN

Alice Bengtsson, Falköping, HAHAN

Noah Daniel, Falköping, HAHAN

Molly Fransson, Falköping, HAHAN

Philip Fåglum Karlsson, Falköping, HAHAN

Andrine Grändemyhr, Falköping, HAHAN

Kevin Göc, Falköping, HAHAN

Bilal Harahsheh, Falköping, HAHAN

Rebecca Karlsson, Mullsjö, HAHAN

Vinet Krasniqi, Falköping, HAHAN

Lisa Lundgren, Tidaholm, HAHAN

Elias Martinsson, Falköping, HAHAN

Sebastian Segerström, Falköping, HAHAN

Hodan Mohamud Yusuf, Falköping, HAHAN

Marja Erkinantti, Falköping, HAHAN0L

Robin Pettersen, Falköping, HVGUL00R

Melker Adamsson, Tidaholm, INPRK

Jesper Johansson, Falköping, INPRK

William Ljunggren, Falköping, INPRK

Fredrik Stenberg, Tidaholm, INPRK

Oskar Åkesson, Falköping, INPRK

Albin Alsiö, Falköping, NA

Vilma Andersson, Falköping, NA

Michaela Ekh, Falköping, NA

Agnes Elm, Stockholm, NA

Klara Eriksson Segerström, Falköping, NA

Johanna Fagerberg, Vara, NA

amuel Fors, Falköping, NA

Matilda Fransson, Norsjö, NA

Mattias Gabrielsson, Falköping, NA

Alexander Gustafsson, Falköping, NA

Alexandra Gustafsson, Falköping, NA

Albin Hedberg, Avesta, NA

Viktor Helmersson, Herrljunga, NA

Hussain Hussaini, Falköping, NA

Alan Hussein, Falköping, NA

Andreas Härneman, Stockholm, NA

Fadumo Ibrahim, Falköping, NA

Jakob Langwagen, Södertälje, NA

Malin Larsson, Göteborg, NA

Mathilda Lund, Falköping, NA

Wilma Midnäs, Falköping, NA

Cornelia Milton, Falköping, NA

Oscar Nolberger, Falköping, NA

Max Olsson, Falköping, NA

Anton Ribom, Halmstad, NA

Sofia Stiernström, Göteborg, NA

Karin Waser, Göteborg, NA

David Wennerholm Zimonyi, Falköping, NA

Ida Westberg, Falköping, NA

Hanna Widlund, Falköping, NA

Simon Wiklund, Falköping, NA

Oskar von Sydow, Sollentuna, NA

Ahmed Al-Khoja, Falköping, SAMED

Nina Erlandsson, Vara, SAMED

Elida Fröhlin, Falköping, SAMED

Lisa Gilbertsson, Falköping, SAMED

Moa Hellberg, Falköping, SAMED

Jennifer Höglund Conlon, Falköping, SAMED

Elin Johansson, Falköping, SAMED

Caitlin Le, Falköping, SAMED

Pontus Lind, Falköping, SAMED

Johannes Lindström, Falköping, SAMED

Emelie Nilsson, Falköping, SAMED

Johannes Nilsson, Tidaholm, SAMED

Rasmus Odén, Falköping, SAMED

Nejra Ramic, Falköping, SAMED

Maja Samuelsson, Falköping, SAMED

Klara Svensson, Falköping, SAMED

Julia Söderström, Falköping, SAMED

Denise Wallgren, Falköping, SAMED

Elin Zetterström, Falköping, SAMED

Frida Zöögling, Falköping, SAMED

Vilma Andersson, Göteborg, SASAM

Isabell Axelsson, Falköping, SASAM

Linnea Bengtsson, Mölndal, SASAM

Jesper Blom, Herrljunga, SASAM

Ludwig Forsmarker Gunnarsso, Falköping, SASAM

Agnes Gustavsson, Falköping, SASAM

Linus Gustavsson, Falköping, SASAM

Mateusz Ilczuk, Falköping, SASAM

Nora Jaeckel, Falköping, SASAM

Ebba Jansson, Falköping, SASAM

Adam Karlsson, Falköping, SASAM

Wiebke Leschinger, Falköping, SASAM

Evelin Malmbom, Norsjö, SASAM

Gottfrid Nilsson, Tidaholm, SASAM

Betty Ohlin, Ängelholm, SASAM

Sonny Palm Rundquist, Falköping, SASAM

Thea Sandström, Falköping, SASAM

Stephanie Santos Brito, Falköping, SASAM

Ida Tholén, Vellinge, SASAM

Axel Åkermark, Falköping, SASAM

Nurjan Abdi, Falköping, TE

Albin Abazi, Falköping, TE

Labinot Abazi, Falköping, TE

Ludwig Ahlgren, Falköping, TE

Alexander Andersson, Falköping, TE

Sameer Saeed Faris Blaseeni, Falköping, TE

Simon Ekström, Falköping, TE

Johan Florin Källgren, Falköping, TE

Per-Emil Fredén, Falköping, TE

André Gillerfors, Gotland, TE

Frida Gustafsson, Falköping, TE

Viktor Gustafsson, Vingåker, TE

Hannes Göranson, Falköping, TE

Oskar Hedström, Falköping, TE

Frans Hermansson, Falköping, TE

Josefin Hult Belfrage, Kungälv, TE

Märta Hägg Wass, Falköping, TE

Filip Ivarsson, Falköping, TE

Maximilian Johansson, Falköping, TE

William Karlgren, Falköping, TE

Daniel Krajacic, Falköping, TE

Linus Käll, Falköping, TE

Sebastian Lilja, Gotland, TE

Erika Lindqvist, Ängelholm, TE

Johannes Lundahl, Falköping, TE

Gakire Joseph Ngabo, Falköping, TE

William Odéhn, Falköping, TE

Mohamed Omar, Falköping, TE

Albin Orebrand, Falköping, TE

Johan Pettersson, Falköping, TE

Nedim Pezic, Falköping, TE

Fabian Quist, Falköping, TE

Jakob Rubenson, Falköping, TE

Nora Rydberg, Falköping, TE

Isabell Sandahl, Falköping, TE

Tobias Ter Horst, Falköping, TE

Sebastian Thörn, Falköping, TE

Alexander Tufvesson, Falköping, TE

Belma Varosic, Falköping, TE

Oliver Westerberg, Falköping, TE

Hanna Albemo, Falköping, VO

Ellen Brandt, Falköping, VO

Kasper Dahlberg, Falköping, VO

Zahraa Ghani, Falköping, VO

Edvin Haller, Falköping, VO

Mohamed Abdurashid Jamaa, Falköping, VO

Benjamin Jönsson, Falköping, VO

Mårten Kjellberg, Falköping, VO

Robert Kjølner Nilsen, Falköping, VO

Maria Klasson, Falköping, VO

Emmy Lancie, Mullsjö, VO

Sandra Lindén, Falköping, VO

Emmelie Lundgren, Falköping, VO

Arlinda Menxhiqi, Falköping, VO

Nora Modin, Mullsjö, VO

Mahad Muhamud Abdullahi, Falköping, VO

Simon Salijevic, Falköping, VO

Maleka Shirinzadah, Falköping, VO

Anna Sjöström Käll, Falköping, VO

Elin Svantesson, Falköping, VO

Julia Svensson, Kristinehamn, VO

Julia Sörgren, Falköping, VO

Emelie Valfridsson, Falköping, VO

Linnéa Åkerman, Skövde, VO

Ellen Åkesson, Falköping, VO

Förklaring program:

Bygg- och anläggningsprogrammet BA, Barn- och fritidsprogrammet BF, El- och energiprogrammet EE, Ekonomiprogrammet EK, Estetiska programmet ES, Fordons- och transportprogrammet, Karosseri och lackering FTKAR, Fordons- och transportprogrammet, Personbil FTPER, Handels- och administrationsprogrammet, Handel och service HAHAN, Handels- och administrationsprogrammet, Handel och service, lärling HAHAN0L, Hantverksprogrammet, Övriga hantverk, guldsmed (riksrekryterande) HVGUL00R, Industritekniska programmet, Produkt och maskinteknik INPRK, Naturvetenskapsprogrammet NA, Samhällsvetenskapsprogrammet, Medier, information och kommunikation SAMED, Samhällsvetenskapsprogrammet, Samhällsvetenskap SASAM, Teknikprogrammet TE, Vård- och omsorgsprogrammet VO,